Konferencja Erasmus+ i EKS

By | 2022-01-19T13:56:23+01:00 19 stycznia, 2022|Działania lokalne, Działania międzynarodowe|

Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji stowarzyszenia RAZEM. W czasie spotkania podsumowaliśmy nasze działania w ramach projektu Erasmus+ Edukacja dorosłych oraz w ramach projektów solidarności EKS. Uczestnicy mobilności zagranicznych (kadra RAZEM) przedstawili swoje mobilności do UK i Francji a następnie dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami z realizacji takich projektów EKS jak: „Sport dla wszystkich”, „Kuchnia łączy pokolenia”, „Kuchnia bez granic”, „Anty stres” i „Salut, Ciao, Hola!!!”. Na zakończenie przedstawiliśmy plany na najbliższe miesiące – powstanie klubu romańskiego oraz aplikację o mobilności dla seniorów w ramach projektu Erasmus+ Edukacja dorosłych. Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji i zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.